Sakarya Dekoratif Taş
Hizmetler
Dekoratif Taş
Dekoratif Taş Dekoratif doğal taş ve tuğla, kültür taşı ve tuğlası, El yapımı tuğla, terracota yer taşı, zemin taşı, Duvar Panelleri, taş panel, satış uygulama hizmeti vermekteyiz. Doğal taşların dekorasyonlarda tercih edilme nedeni sağladığı estetik ve farklı görsellikler olduğu gibi dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları, ısı ve ses yalıtımı da sağlamalarıdır.
 
tümü »
 
Baskı Beton
Baskı Beton Baskı Beton uygulamaları tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer doğal taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.
 
tümü »
 
 
Beton Avlu Duvar
Beton Avlu Duvar Betonu kuşatan sanat olarak gördüğümüz iş bilincimiz ve ahlakımızla faaliyet göstermekteyiz. Uygulama olarak sizlere pek çok çeşitte beton kalıbı sunarak, estetik kaygısı güderek yaptığımız işlemler de sizleri memnun etmek asli görevimizdir. Bahçeniz için en uygun olanına sizinle karar veriyoruz. Bu sayede bahçenizin sahip olduğu ahengi bozmadan korunmasını sağlıyoruz ve güzellik katıyoruz.
 
tümü »
 
Kültür Taşı
Kültür Taşı Dekoratif duvar dekoru olarak kullanılan taşlar son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedir. Kültür taşı, kültür tuğlaları, evin ya da iş yerinin duvarlarını daha şık ve zarif göstereceği için gelen müşteriler ve eve gelen misafirlerin ilgisini çekecektir. Duvar kaplamaları artık yerini kültür taşlarına bırakmıştır. Diğer kaplama malzemelerine göre daha ekonomiktir. Uygulama alanının boyutlarına göre bütçenize uygun seçenekler bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Küpeşte Denizlik Harpuşta
Küpeşte Denizlik Harpuşta Siyah Mermer, Bej Mermer, Silver Traverten, Noce Traverten taş ürünlerimizle projelerinize özel olarak; Merdiven Basamak, bordür, denizlik, küpeşte, harpuşta, özel profiller vb birçok ürünü sizlere özel ölçülerle hazırlayabiliriz.
 
tümü »
 
Zemin-Duvar Karoları
Zemin-Duvar Karoları Antibakteriyel, hijyenik, kimyasallara dayanıklı, kolay temizlenebilir. Yüzeyinin kayma direnci yüksek ve 3 boyutlu olduğu için ıslak zeminlerde kaymaz bu nedenle havuz kenarları için önermekteyiz. Kullanışlı ve estetik malzemeleri tercih etmekteyiz.
 
tümü »
 
 
Doğal Taş Hasır Mozaik
Doğal Taş Hasır Mozaik Duvar kaplamaları için özel olarak üretilmiş doğal taş hasır mozaik modelleri. Mekanlarınız için özel tasarladığımız doğaltaş mozaikler dekorasyonlarınızın en nadide parçası olacak...
 
tümü »
 
Traverten
Traverten Delikli ve gözenekli yapısı traverteni diğer metaryellerden farklı kılarak, doğallığın bütün güzelliğini size yansıtır.Eskitilmiş traverten (Eskitme), Patinato Traverten ( Fırçalanmış), Mucartalı Traverten olarak yüzey ve kenar...
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB