Sakarya Dekoratif Taş
Kültür Taşı
Kültür Taşı

 Dekoratif duvar dekoru olarak kullanılan taşlar son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedir. Kültür taşı, kültür tuğlaları, evin ya da iş yerinin duvarlarını daha şık ve zarif göstereceği için gelen müşteriler ve eve gelen misafirlerin ilgisini çekecektir. Duvar kaplamaları artık yerini kültür taşlarına bırakmıştır. Diğer kaplama malzemelerine göre daha ekonomiktir. Uygulama alanının boyutlarına göre bütçenize uygun seçenekler bulunmaktadır.

Kültür Taş Özellikleri

1- Kültür taşları ve kültür tuğlaları görüntüsünün yanında dokusuyla da kişiye doğal bir his veriyor diğer kaplama ürünlerine nazaran daha gerçekçi ve doğal görüntüye sahip olmasıyla birlikte doğal taşların ve tuğlaların dezavantajlarını barındırmıyor.
2- Duvarlarınızda her yıl yenilediğiniz boya aynı zamanda ısı yalıtımı için yaptırmanız gereken izolasyon gibi size ek maliyet getiren tüm işlemleri ortadan kaldırır hem dekoratif bir görüntüye sahip olursunuz hemde izolasyon yaptırmış durumda olursunuz.
3- Zemin sıvası bitmiş tüm yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir. Yinede uygulama için ustaya ihtiyacınız olabilir bazı püf noktaları mevcuttur.
4- Isı yalıtımın yanında sudan ve nem gibi etkenlerden etkilenmediği için bu tarz sorunları da ortadan kaldırır.
5- Doğal taş mozaik uygulamalarında meydana gelen taşın yüzeyindeki bar oluşması durumu yada doğal taş filelerinin kalitesiz olmasından dolayı yaşanan taşın kopması gibi istenmeyen olaylar yaşanmaz.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Patlatma doğal taşlar
- Baskı Beton
 
 
Pro WEB